Dárkový poukaz v hodnotě - 2000 Kč

Kód: 16-001-0004
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Darujte svým blízkým praktický dárek - poukaz, který můžou využít na veškerý sortiment na naší internetové stránce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim dárkový poukaz.

Netroufáte si vybírat dárky pro ostatní a chcete darovat praktický dárek, který potěší rodinu i blízké? Dárkový poukaz v dané hodnotě je ideálním řešením pro všechny, kteří si každoročně lámou hlavu při výběru dárečků.

Všechny poukazy mají platnost 6 měsíců od zakoupení a lze je uplatnit jednorázově na www.bes-petrovice.cz

Po zakoupení dárkového poukazu vám zašleme tištěný poukaz s unikátním přiřazeným kódem. Obdarovaný už pak jen vybere dle svého přání zboží na našich stránkách a na konci objednávkového procesu zadá přiřazený kód poukazu. Zadáním kódu se celková cena objednávky sníží o částku, na kterou byl poukaz vystaven. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Český výrobce bytového textilu 

 

O nás

Jsme česká rodinná firma, která se více jak 25 let věnuje výrobě kvalitního bytového textilu.

Našim hlavním oborem je výroba prostěradel a povlečení, ale nabízíme i široký sortiment ručníků, osušek, polštářů i přikrývek.

Našim hlavním benefitem je zázemí rodinné firmy, výroba, moderní technologie, sklady s kapacitou více jak 1000 paletových míst a v neposlední řadě vlastní promyšlená logistika.

Velmi důležitou součástí našeho portfolia odběratelů je nespočet hotelů, penzionů, Airbnb ubytování, ubytovny a hostely. Pro tyto odběratele máma v nabídce široké portfolio profesního bytového textilu, jako jsou atlas grádlové povlečení, bavlněné soupravy, prostěradla, ručníky a osušky, polštáře a přikrývky.

Dbáme především na kvalitu a komfort, sledujeme nejnovější trendy, které pak prostřednictvím povlečení přenášíme do Vaší snové ložnice.