Příběh vašeho výrobku

Příběh, který je nerozlučně spjatý s každým naším výrobkem, neměl lehké začátky. V počátcích výroby našich prostěradel, povlečení a bytového textilu jsme fungovali jako distributor pro větší, renomované fabriky a podniky a v té době téměř nikdo nevěděl, že všechny tyto produkty šijeme v Petrovicích. Náš cíl byl od začátku vyšší – chtěli jsme se vydat cestou budování vlastní značky a rozšířit tím naše odběratelské portfolio. Nyní, přestože s renomovanými partnery stále spolupracujeme, výrobky prodáváme do celé Evropy pod vlastní značkou B.E.S. – Petrovice. Jsme rodinná firma, kterou založili manželé Bohumil a Eva Šimákovi. Naše značka se vyznačuje kvalitou, poctivou českou výrobou a originálním designem. Velmi nám zálěží na tom, abychom vytvářeli kvalitní výrobky a produkty z těch nejlepších materiálů, v přátelské atmosféře rodinné firmy.

Snímek obrazovky (7)

Veškerou výrobu realizujeme v našem závodě, který jsme vybudovali v krásném prostředí středních Čech, nedaleko vodní nádrže Orlík. Celá naše firma prochází pravidelnou modernizací ve všech aspektech, a naším cílem je každým rokem přidávat do výrobního procesu nové automatizace a technologie, s cílem vytvoření těch nejlepších možných výrobků pro naše zákazníky. Všechno naše úsilí, každý prodaný výrobek směřuje k uspokojení našich zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás prioritou. Pevně věříme, že všechno naše vynaložené úsilí v konečné podobě našich produktů každodenně přináší radost lidem, kteří si naše výrobky zakoupí. Zdravý, kvalitní spánek a odpočinek v našem povlečení, ve kterém naši zákazníci tráví více než 1/3 svého života, dodá lidem energii a věříme, že dokáže vykouzlit i úsměv na tváři.

Ondřej Šimák
Jednatel společnosti CEO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení