Dětská kolekce povlečení - část 1

Přišel k nám měsíc září a ten se nenese jen ve znamení nadcházejícího podzimu a sychravého počasí, ale hlavně ve znamení dětí školou povinných. Školáci usednou znovu do lavic a školky se zaplní hračkami, smíchem a rozvernými dětmi. A co teprve děti, které tento milník čeká úplně poprvé. Jedni se moc těší, druzí roní slzičky. Za BES Petrovice doufáme, že všechny děti i jejich rodiče vykročili vstříc novým školním povinnostem pravou nohou a přejeme mnoho úspěchů a co nejméně starostí.

 Rána rodin s dětmi školou či školkou povinnými bývají mnohdy hodně chaotická. Vytáhnout včas děti z postele, rychle připravit snídani, nervově se nezhroutit, když dítě rezolutně prohlásí, že dnes šunku na rohlík nechce, dokonce ani sýr neprojde, ne ne ani jogurt není po chuti. Dítko by raději marmeládu, která zrovna jako na potvoru včera došla. Tento scénář známe asi všichni že? Po vyřešení snídaňové záhady musíme zrychlit při oblékání a opět udržet nervy na uzdě, když se děťátko začne vzpouzet, že se mu modré tričko nelíbí a že by raději to zelené. Poté rychlý přesun do auta či autobusu a už teď víte, že se do školy či školky stihne dorazit za pět minut dvanáct. Tedy pardon za pět minut osm.

 Ano, rána bývají chaotická, a proto je důležité zajistit alespoň poklidný spánek, který tomuto martyriu předchází. A jak bychom mohli dětem spánek kromě příjemné předspánkové rutiny zpříjemnit?

 Děti milují ulehat do postele s jejich oblíbenými hrdiny či milovanými zvířátky. Zkuste jim na začátek školního roku vybrat nové povlečení, jako milé překvapení k nadcházejícímu školnímu období plného povinností, učení a domácích úkolů.

 Na našem e-shopu lze vybrat z několika kategorií dětského povlečení:

  • Oblíbené sporty a aktivity.
  • Zvířátka.
  • Stroje
  • Pro nejmenší.
  • Pohádkové postavy

 

Sporty

Máte doma malého hokejistu či fotbalistu (nebo klidně fotbalistku)?

Na e-shopu nabízíme povlečení  ‘’Hokej’’ s výstižným nápisem: Jíst, Spát a hrát hokej, protože co jiného malý hokejový nadšenci k životu potřebují? Možná už jen podpis našeho Jardy Jágra na sběratelské kartičce.

A ať už máte doma slávistu či sparťana v povlečení s motivem fotbalového stadiónu se mu bude usínat jako v ráji.

 

 

Zvířátka

 Kamarádi na spinkání v podobě roztomilých koťátek, králíčka či ježečka vašeho malého broučka určitě potěší.

 

Pokud máte doma naopak dobrodruha a nebojsu, můžete zkusit vybrat poněkud divočejší šelmu v podobě leoparda či tygra. Nebo můžete vtáhnout dítě až do dalekého pravěku s naším (tak akorát) hrozivým T-Rexem.

Stroje

Zemědělské a stavební stroje v žebříčku oblíbenosti nevedou pouze u vašich chlapečků, ale také na našem e-shopu. Ať už vašeho malého farmáře fascinují traktory, bagry nebo spíš nakladače, u nás určitě vyberete ten správný stroj.

 

 

Pokud však vaše dítko fascinují letadla brázdící oblohu, nebo na otázku “Čímpak chceš být až budeš velký?” Odpovídá: no přeci kosmonautem! Jasná volba musí padnout na povlečení s vesmírnou a leteckou tematikou.

 

 

 

Pro nejmenší

 

Kolekce pro naše nejmenší obsahuje 6 roztomilých dívčích i chlapeckých motivů. Vše ve 100% bavlně o rozměrech 135 x 100 cm.