Prohlédněte si naši novou kolekci povlečení

Máte také s příchozím jarním obdobím potřebu neustálého uklízení, předělávání a zvelebování svého příbytku?

Pokud jste na otázku odpověděli ano, co takhle začít hned v ložnici a zkusit vyměnit své staré motivy na povlečení za něco nového a jarního, ať do všedních, zatím stále dosti upršených dnů, vneseme trochu té pravé jarní nálady a svěžesti, kterou všichni s každým dalším probuzením netrpělivě vyhlížíme z oken.

Jedním z našich nejnovějších počinů je nová kolekce ložního povlečení se šesti vzory v bavlně a krepu. Toto povlečení jsme pro vás nachystali v prvotřídní kvalitě, abyste si svůj spánek vychutnali v pohodlném a příjemném prostředí a mohli se tak oddávat klidnému a nerušenému snění.

Předpokládáme, že vám právě na mysl vytanula otázka, díky čemu si můžeme za kvalitou našich povlečení bezstarostně a s čistým srdcem stát? Prozradíme vám jedno malé, avšak našim věrným zákazníkům již dobře známé ¨tajemství¨ a tím je to, že naše povlečení vyrábíme z kvalitní, 100% česané bavlny Renforcé - ta se vyznačuje především jemností a lehkostí, zároveň je však velice odolným a pevným materiálem, na který se můžete celoročně spolehnout.

Látka i design naší nové kolekce pochází z Itálie a díky velice pozitivním ohlasům víme, že se těší velké oblibě i náročným zákazníkům z celé Evropy. Látkou a designem však výroba povlečení nekončí. Když je hotová fáze výběru prvotřídního materiálů a krásných vzorů, přichází na řadu nám všem známé ¨ zlaté české ručičky¨ . Povlečení nabízené na našem webu totiž vyrábíme v České republice. Šikovné švadlenky povlečení ručně šijí v naší fabrice v Petrovicích u Sedlčan.

Formality máme úspěšně za sebou a teď už se můžeme jít pokochat jednotlivými kousky povlečení z naší nové kolekce.

Pokud jste milovníci jarních květinek a milujete, když vám vše rozkvétá uvnitř ložnice, bude váš favorit povlečení Sáva, naše jemně zelenkavé povlečení s květinovým vzorem.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-sava/

 

Náš tip: pro rok 2021 je velikým trendem ladění tzv. „tón v tónu“, proto můžete zkusit povlečení Sáva doplnit o naše světle zelené prostěradlo Froté PERFECT

https://www.bes-petrovice.cz/prosteradlo-frote-perfect-svetla-zelena/

Pokud se vám nazelenalé tóny zrovna do vaší ložnice nehodí, doporučujeme vaši ložnici zněžnit pastelovými barvami. Co takhle šedá s kapkou něžné růžové, kterou nabízí povlečení Betina?

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-betina/

Máte spíše duši kubistických umělců, kteří stejně jako vy, mají slabost pro rozličné geometrické tvary, ať už ty symetrické či více chaotické? I vy si v naší nabídce vyberete. Vaše požadavky splní povlečení Bibinje nebo Luka.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-bibinje/

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-luka/

 

Pro milovníky zemitých tónů máme připraveno povlečení Preko s motivy květin a okrasných listů.

 

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-preko/

Trochu střídmé exotiky jsme dodali našemu poslednímu povlečení Kali. Pomocí ornamentů v tlumené šedé barvě můžete vplout do peřin, vonících nespoutaností dalekého orientu.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-kali/

 

Doufáme, že se vám naše nová kolekce líbí stejně jako nám a že si v naší nabídce vyberete pro vás to nejvhodnější a nejkrásnější povlečení.