Prohlédněte si naši novou kolekci povlečení

Máte také s příchozím jarním obdobím potřebu neustálého uklízení, předělávání a zvelebování svého příbytku?

Pokud jste na otázku odpověděli ano, co takhle začít hned v ložnici a zkusit vyměnit své staré motivy na povlečení za něco nového a jarního, ať do všedních, zatím stále dosti upršených dnů, vneseme trochu té pravé jarní nálady a svěžesti, kterou všichni s každým dalším probuzením netrpělivě vyhlížíme z oken.

Jedním z našich nejnovějších počinů je nová kolekce ložního povlečení se šesti vzory v bavlně a krepu. Toto povlečení jsme pro vás nachystali v prvotřídní kvalitě, abyste si svůj spánek vychutnali v pohodlném a příjemném prostředí a mohli se tak oddávat klidnému a nerušenému snění.

Předpokládáme, že vám právě na mysl vytanula otázka, díky čemu si můžeme za kvalitou našich povlečení bezstarostně a s čistým srdcem stát? Prozradíme vám jedno malé, avšak našim věrným zákazníkům již dobře známé ¨tajemství¨ a tím je to, že naše povlečení vyrábíme z kvalitní, 100% česané bavlny Renforcé - ta se vyznačuje především jemností a lehkostí, zároveň je však velice odolným a pevným materiálem, na který se můžete celoročně spolehnout.

Látka i design naší nové kolekce pochází z Itálie a díky velice pozitivním ohlasům víme, že se těší velké oblibě i náročným zákazníkům z celé Evropy. Látkou a designem však výroba povlečení nekončí. Když je hotová fáze výběru prvotřídního materiálů a krásných vzorů, přichází na řadu nám všem známé ¨ zlaté české ručičky¨ . Povlečení nabízené na našem webu totiž vyrábíme v České republice. Šikovné švadlenky povlečení ručně šijí v naší fabrice v Petrovicích u Sedlčan.

Formality máme úspěšně za sebou a teď už se můžeme jít pokochat jednotlivými kousky povlečení z naší nové kolekce.

Pokud jste milovníci jarních květinek a milujete, když vám vše rozkvétá uvnitř ložnice, bude váš favorit povlečení Sáva, naše jemně zelenkavé povlečení s květinovým vzorem.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-sava/

 

Náš tip: pro rok 2021 je velikým trendem ladění tzv. „tón v tónu“, proto můžete zkusit povlečení Sáva doplnit o naše světle zelené prostěradlo Froté PERFECT

https://www.bes-petrovice.cz/prosteradlo-frote-perfect-svetla-zelena/

Pokud se vám nazelenalé tóny zrovna do vaší ložnice nehodí, doporučujeme vaši ložnici zněžnit pastelovými barvami. Co takhle šedá s kapkou něžné růžové, kterou nabízí povlečení Betina?

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-betina/

Máte spíše duši kubistických umělců, kteří stejně jako vy, mají slabost pro rozličné geometrické tvary, ať už ty symetrické či více chaotické? I vy si v naší nabídce vyberete. Vaše požadavky splní povlečení Bibinje nebo Luka.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-bibinje/

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-luka/

 

Pro milovníky zemitých tónů máme připraveno povlečení Preko s motivy květin a okrasných listů.

 

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-preko/

Trochu střídmé exotiky jsme dodali našemu poslednímu povlečení Kali. Pomocí ornamentů v tlumené šedé barvě můžete vplout do peřin, vonících nespoutaností dalekého orientu.

https://www.bes-petrovice.cz/bavlnene-povleceni-ceske-vyroby-kali/

 

Doufáme, že se vám naše nová kolekce líbí stejně jako nám a že si v naší nabídce vyberete pro vás to nejvhodnější a nejkrásnější povlečení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení