Dětská kolekce povlečení část 3

Novinky leden 2022

V předchozích článcích jsme Vám představili dosavadní dětskou kolekci, kterou jste u nás mohli zakoupit. V novém roce však dorazilo nové zboží s krásnými dětskými motivy, které bychom Vám rádi opět trochu blíže představili.

Na našem e-shopu lze vybrat z následujících kategorií dětského povlečení:

  • Oblíbené sporty a aktivity. 
  • Zvířátka.
  • Pro nejmenší.
  • Pohádkové postavy.

Pojďme se tedy vrhnout na novinky v těchto kategoriích:

1) Oblíbené aktivity

Stavění hradů, zámků, paláců nebo garáží z barevných kostiček je libůstkou téměř každého dítěte. Pokud mezi obdivovatele těchto nápaditých stavebnic patří i Vaše děti, určitě je potěší v záplavě barevných kostiček i usínat.

2) Zvířatka

Něco nám říká, že nenajdeme na světě děťátko, které by nemilovalo tolik krásné a mnohdy záhadné němé tváře. Spoustu zvířátek jsme Vám již představili. V tomto článku Vás vezmeme na divoký africký kontinent i do tajuplné Asie. Je libo žirafa se svým pověstným dlouhým krkem nebo 5 tunový kamarád v podobě slona?  Zelený plaz ze Saudské Arábie zas bude zdobit pokojík malého herpetologa – a že i takových milovníků plazů mezi námi existuje mnoho.

 

 

3) Stroje

V této kategorii sice žádné novinky nemáme, ale můžete si prohlédnout naši dosavadní kolekci dětského povlečení a vybrat z traktorů, bagrů, vrtulníku či válečného tanku.

4) Pro nejmenší

Pro nejmenší máme do malých postýlek připraveno spoustu krásných motivů se zvířátky. Celý výběr najdete na stránce našeho e-shopu v záložce povlečení do postýlky.

 

5) Pohádkové postavy

Kdo by neznal černého králíčka Binga nebo roztomilou psí partu z pohádky Tlapková patrola? U nás vyberete motiv, ať už máte doma holčičku či chlapečka.

 

 

A pro větší děti (či dospělé), kteří nedají dopustit na chlapce s jizvou na čele ve tvaru blesku, který neváhá se svými kamarády zachránit kouzelnický svět před zlověstným a nechvalně proslulým čarodějem Voldemortem, máme nově na e-shopu i motiv Harryho Pottera.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení