Dětská kolekce povlečení - část 2

V předchozím článku jsme vám představili dosavadní dětskou kolekci, kterou jste u nás mohli zakoupit. Do našeho e-shopu však dorazilo čerstvé zboží s krásnými dětskými motivy, které bychom vám rádi představili právě v tomto článku.

Na našem e-shopu lze vybrat z následujících kategorií dětského povlečení:

  • Oblíbené sporty a aktivity.

 

  • Zvířátka.

 

  • Stroje

 

  • Pro nejmenší.

 

  • Pohádkové postavy

 

Pojďme se tedy vrhnout na novinky v těchto kategoriích:

1) Oblíbené sporty a aktivity

Kromě oblíbeného fotbalu máme nyní na e-shopu i nový motiv pro malé i velké hokejisty. A pro milovníky zímních sportů a vodních živlů nabízíme povlečení Lyžař a Surfař na vlně.

 

 

 

 

 

2) Zvířátka

Ať už preferujete realistické fotografie nebo spíše animovaná zvířátka – s motivem zvířátek u dětí nikdy nemůžete šlápnout vedle.

3) Stroje

Pokud si vaše děti nejraději hrají s traktory a bagry, zkuste jim třeba k nadcházejícím Vánocům pořídit naše nové motivy pracovních strojů. Pestré barvy a tento oblíbený oboustranný motiv do chlapeckého pokojíčku určitě neodmyslitelně patří.

 

 

 

4) Pro nejmenší

Pokud máte doma malého nespavce, mohl by se vám zalíbit náš motiv s výstižným nápisem: „Cool kids never sleep“. Nebo si můžete zvolit roztomilého medvídka s ještě výstižnějším nápisem „I love you“, protože i když nás naše děťátka nenechají spát v kuse déle než 1 hodinu, tak je bezpodmínečně milujeme.

 

 

5) Pohádkové postavy

Ať už jste vyznavačem klasiky a vašemu srdci je nejbližší včelka Mája, anebo se vám spíše líbí novodobé animované pohádky s červeným autíčkem McQueenem brázdícím závodiště – u nás jste na správné adrese. Stejně tak věříme, že když řeknete vašemu děťátku prasátko Peppa, Tlapková patrola či Spiderman, budou hned vědět, o čem je řeč.

 

 

 

Náš tip: už vaše děti někdy spinkaly ve svítícím povlečení? Jestli ne, zkuste omrknout naši novinku s motivem Tlapkové patroly či jednorožce, která svítí ve tmě.