Plážová lehátka a osušky

Slunce, slaný vítr ve tvářích, mokré vlasy, tyrkysové moře a horká pláž lemovaná palmami. Také jste se ve vzpomínkách hned přenesli na vaše oblíbené dovolenkové místo a nechali si v myšlenkách protékat písek mezi prsty?

Ať už se letos k moři chystáte nebo ne, zkuste do své dovolenkové výbavy zahrnout naše pohodlná a funkční plážová lehátka, která jsou výbornými pomocníky, ať už na písečné pláži nebo našich končinách, když se vypravíte osvěžit k rybníku nebo na koupaliště.

Plážová lehátka z naší rodinné firmy jsou na spodní straně tvořena PVC fólií. Horní strana je tvořena z 52 % z polyesteru a ze 48 % z bavlny. Výplň tvoří 100% PU pěna. Díky těmto materiálům mají lehátka skvělé izolační vlastnosti proti chladu a vlhkosti. Pokud neradi složitě vyklepáváte písek z klasických ručníků, věřte, že tato práce navíc díky naším lehátkům odpadá.

Rozměry našich lehátek jsou: 137 x 49 x2 cm.

S výběrem našich plážových pomocníků s mořskými motivy vám rádi pomůžeme.

Máte doma velkého či malého námořníka nebo kapitána všech moří? Vyberte mu na pláž lehátko s motivy modrých nebo barevných kotviček, popřípadě lodních uzlů.

Podmořský svět jako na dlani budete mít s našimi lehátky se zástupci živočišné říše. Kterého typického obyvatele všech světových oceánů byste si na své lehátko vybrali vy? Hvězdici na béžovém či modrém lehátku, mořské koníky anebo modré rybičky?

Pro vyznavače jednoduchých vzorů máme v nabídce lehátko s modro-bílými pruhy. Ať už zvolíte svislé nebo cikcak proužky, tento motiv nikdy neomrzí. Nebude se vyjímat pouze na pláži, ale i u rybníka, při opalování na zahradě či rodinném pikniku.

Praktičnost našich lehátek kromě materiálů podporuje i jejich šikovné skládaní do „tašky s držadly“, jak jste mohli vidět ve výběru výše, nebo do praktické ruličky.

Kromě pohodlných lehátek nabízíme i plážové osušky ve velikosti 80 x 160 cm, tento rozměr  vám zaručí, že se do osušky kromě utření můžete i zabalit. Osušky jsou odolné vůči zatrhávání smyček. Proto si osušku můžete vzít i do méně hostinného terénu a bez obav ji položit na hrubší písek, skalní terén či kamínkovou pláž. Osušky jsou díky materiálu odolné a pevné a neztrácí svůj původní tvar ani po vícero vyprání. Jedna strana osušek je z příjemného bavlněného froté úpletu, druhá strana je z veluru.

Nápověda od nás:

Co je to vlastně ten úplet? A jaký rozdíl je mezi froté a velurem?

Pokud občas tápete, co si pod konkrétním termínem z oblasti textilního průmyslu představit, rádi vám poradíme.

Úplet: neboli pletenina, je pružná textilie, která vzniká provlékáním nebo provázáním jedné a více nití. Velkou výhodou těchto materiálů je pružnost, výborná prodyšnost, nemačkavost a jen nízká náchylnost ke žmolkování.

Froté: je smyčková tkanina vyrábějící se převážně z bavlněných vláken. Smyčky vyvstávají nad základní osnovu látky a tím je u výrobků zaručena výborná savost a hřejivost.

Velur: je označení pro druh textilie s krátkým vlasem, který se vyznačuje sametovým, jemně chlupatým povrchem.

Teď už vám nic nebrání ve výběru toho správného, pohodlného pomocníka,

který s vámi stráví ty nejkrásnější dovolenkové chvíle letošního léta.

 

 

 

 

                                                Krásné nastávající léto přeje tým B.E.S. Petrovice