Letní nezbytnosti k vodě

Letní nezbytnosti k vodě

 

 Obrázek1

 

Léto se blíží. Již brzy nás čeká horká náruč slunce, teplý vánek prohánějící se kolem Vás, šplouchání mořských vln, zvučení cikád nad rybníkem. Ovocné koktejly. Pikniky. Večerní opékání buřtů nebo kempování v přírodě. Také jste se v myšlenkách hned přenesli na Vaše oblíbená místa? A také už se toho všeho, stejně jako my, nemůžete dočkat?

Obrázek2

Ať už se letos chystáte k moři, kempovat nebo si jen užívat volných chvil na zahradě, zkuste do své dovolenkové výbavy zahrnout naše pohodlná a funkční plážová lehátka, která jsou výbornými pomocníky, ať už na písečné pláži nebo v našich končinách.

Naše plážová lehátka jsou na spodní straně tvořena PVC fólií. Horní strana je tvořena z 52 % z polyesteru a ze 48 % z bavlny. Výplň tvoří 100% PU pěna. Díky těmto materiálům mají lehátka skvělé izolační vlastnosti proti chladu a vlhkosti. Pokud neradi složitě vyklepáváte písek z klasických ručníků, věřte, že tato práce navíc díky naším lehátkům odpadá.

Rozměry našich lehátek jsou: 137 x 49 x 2 cm (taška) nebo 148 x 52 x 1,5 cm (rulička)

Jedním z nejoblíbenějších letních motivů jsou jednoznačně lodní motivy, lodní kotvičky, popřípadě lodní lana.

 Obrázek4       Obrázek5    Obrázek6

 

Podmořský svět jako na dlani budete mít s našimi lehátky se zástupci živočišné říše. Kterého typického mořského živočicha byste si na své lehátko vybrali Vy? Hvězdice, mořské koníky anebo modré rybičky?

marine  Obrázek7        Obrázek8 

Pro vyznavače jednoduchých vzorů máme v nabídce lehátko s modro-bílými pruhy. Ať už zvolíte svislé nebo cikcak proužky, tento motiv nikdy neomrzí. Nebude se vyjímat pouze na pláži, ale i při opalování na zahradě nebo u bazénu či na rodinném pikniku.

pruh  cik cak 

 

Praktičnost našich lehátek kromě materiálů podporuje i jejich šikovné skládaní do „tašky s držadly“, jak jste mohli vidět ve výběru výše, nebo do praktické ruličky.

 Obrázek10           Obrázek11         Obrázek9  

 

Kromě pohodlných lehátek nabízíme i  plážové osušky ve velikosti 80 x 160 cm a 70 x 140 cm. Tyto rozměry Vám zaručí, že se do osušky kromě utření můžete i zabalit. Osušky jsou odolné vůči zatrhávání smyček. Proto si osušku můžete vzít i do méně hostinného terénu a bez obav ji položit na hrubší písek, skalní terén či kamínkovou pláž. Osušky jsou díky materiálu odolné a pevné. Neztrácí svůj původní tvar ani po vícero vyprání. Jedna strana osušek je z příjemného bavlněného froté úpletu, druhá strana je z veluru.

           

 Obrázek15   Obrázek16     palma 

 

Jednou z mnoha výhod během teplých letních dnů je možnost najíst se venku. A ať už si jídlo vychutnáváte v podobě nenáročného pikniku, anebo pořádáte velkou grilovací slavnost s rodinou či přáteli, určitě Vám nesmí ve výbavě chybět venkovní deka, na které si jídlo vychutnáte. Naše rozprostřená pikniková deka v trávě a na ní dobroty všeho druhu – kdo by to nemiloval. Nabízíme ji v rozměrech 120 x 160cm.

        Obrázek12                        Obrázek13                           Obrázek14

Pikniková deka s taškou - Meloun             Pikniková deka s taškou - Limeta             Pikniková deka s taškou - Citron

 

 

 Obrázek3

Krásné nastávající léto přeje tým B.E.S. Petrovice