Barvy minerálních kamenů ve Vaší ložnici

Blyštivé, třpytivé, hrající pestrou škálou barev a odstínů. Minerály jsou krásné nejen na pohled, ale přináší nám i něco navíc. Není tajemstvím, že jsou nositeli pozitivních vibrací a energií. Pro ty, co věří v jejich magickou moc, slouží i jako amulety pro různé záměry a přání. Ať už si dotyčný přeje lásku, zdraví, štěstí, nebo dostatek hojnosti.

Obrázek1

My jsme pro Vás vybrali několik nejoblíbenějších kamenů, abychom Vám jejich význam trochu více přiblížili a zároveň Vám z naší nabídky vybrali výrobky, které vlastní stejnou barvu jako tyto minerály.

Akvamarín

Obrázek2

 Akvamarín je kamenem odvahy, naděje a lásky. Dokáže do naší mysli vnést pomocí svých vibrací pocit spokojenosti. Připisuje se mu i schopnost zmírnit podrážděnost a agresivitu. Pomáhá odblokovat nefungující komunikaci a zlepšit sebevyjadřování. Energie, kterou vlastní, je uklidňujícího charakteru a díky tomu dokáže potlačit stres a uklidnit mysl. V dávných dobách se dokonce věřilo, že dokáže čelit silám temnot a získávat přízeň duchů světla.

 

  • Barvy akvamarínu: Akvamarín je bledě modrý, průhledný krystal. Své jméno z latinského "aqua marina" získal právě díky své barvě, která připomíná jiskřivou vodu v oceánu.

 Výběr z naší modré nabídky:

  nebeská modrá (24) b               1-005-0044                         6-002-0103   

Prostěradlo Froté - Nebeská modrá              Povlečení z bavlněného saténu - Milano            Dekorační polštářek Melange - Modrý melír

 

Ametyst

Obrázek3

Ametyst je kamenem klidu a ochranyJe to kámen se silnou ochrannou silou. Dokáže zahnat či tišit negativní emoce (jako strach, vztek, zlobu, stres) pomůže i s nespavostí nočními můrami. Navíc rozvíjí soustředěnost či intuici a je podpůrným kamenem pro proměnu záměrů ve skutečnost.

 

 

  • Barvy ametystu: Ametyst má celou řadu fialových odstínů, od světlých tónů až po tmavé. Někdy bývá až purpurově zabarvený. Vzácně je průhledný, či průsvitný se skelným leskem, existují ovšem i formy s matným povrchem.

Výběr z naší fialové nabídky:

Fialová (14) b                1-002-0497a               6-002-0007a

  Prostěradlo Jersey MAKO - fialové           Bavlněné povlečení české výroby - Fiori viola         Dekorační polštářek - Fialový

 

Citrín

Obrázek4

Citrín je považován za kámen štěstí, hojnosti a prosperity. Jeho název pochází z latinského „citrinus“ aneb „žlutý jako citron“. Citrín je blahodárně působící krystal, který v sobě dokáže uchovat sluneční energii. Svému majiteli díky tomu dokáže předávat teplo, energii a zvyšovat tvůrčí schopnosti. Působí také jako energetický čistič a pohlcuje, proměňuje a rozptyluje negativní energie. Stejně jako ametyst zbavuje nočního strachu a předchází nočním můrám. Pomáhá bojovat s depresí, smutkem špatnými myšlenkami. Dodává sílu a posiluje sebedůvěru a pozitivní pohled na svět, s citrínem tak budete snáz přijímat kritiku.

 

  • Barvy citrínu: Jak již název napovídá, citrín se objevuje ve žlutých či nazlátlých barevných tónech. Žlutá je barva Slunce. Proto díky těmto žlutým kamenům vidíme vše jasně a v plné kráse.

Vneste trochu teplého Slunce i do Vašeho domova s naší žlutou nabídkou:

sytá žlutá (7) b              1-002-0498a               6-002-0010a

Prostěradlo Froté PERFECT – Žlutá       Bavlněné povlečení české výroby - Triangle        Dekorační polštářek 45x45 - Žlutý

 

Granát

Obrázek5

Granát je kamenem energie, lásky, klidu a ochrany. V oblasti lásky povzbuzuje touhu a oddanost a upevňuje vztahy. Je i kamenem odvahy a naděje. Svými vibracemi pomáhá především v situacích, kdy člověk netuší, co si dál počít. V historii byl používán také jako amulet, který varuje před blížícím se nebezpečím. Dodává sebedůvěru a posiluje pud sebezáchovy.

 

  • Barvy granátů: Barvy granátů jsou ruzné podle druhu. Nejčastěji se ovšem setkáváme s červeně barevnou škálou s odstíny fialové, hnědočervené až černé. Granáty mohou být, ale i oranžové, zelené nebo žluté.

Červená barva v naší nabídce:                    

Červená (26) b               1-003-0023              6-002-0008a

Prostěradlo Jersey MAKO – Červená             Luxusní mikrokrepové povlečení - Red             Dekorační polštářek 45x45 - Červený

 

 

Jantar

Obrázek6Jantar je „kamenem“ optimismu, rovnováhy a trpělivosti. Kámen zde uvádíme v uvozovkách, protože ve skutečnosti se nejedná přímo o kámen či minerál, ale o ztuhlou a zkamenělou pryskyřici stromů. Díky tomu má pryskyřice silné spojení se zemí přírodou a je vodičem vyšších energií. Má také očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a tím posiluje zdraví.

Posiluje paměť a pomáhá přitahovat přátelstvíláskupeníze i úspěchChrání děti, a proto se velmi často setkáváme s tím, že se dětem pořizují v době růstu zoubků jantarové náhrdelníky, aby zmírnili bolest.

  • Barvy jantaru: Jantar se nejčastěji objevuje s medově žlutými a oranžovými tóny. Existuje však i žlutobílá až hyacintově červená forma.

Oranžová barva v naší nabídce:

Sytá oranžová (15) b                 1-003-0022                6-002-0006a

Prostěradlo Froté PERFECT - Sytá oranžová   Luxusní mikrokrepové povlečení - Orange          Dekorační polštářek 45 x 45 - oranžový

 

 

 

Růženín

Obrázek7

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a vitality. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost a pomáhá projevovat  lásku a city k sobě samému i ostatním. Pomáhá stimulovat sexualitu a smyslnost. Podporuje fantaziiinspiraci i tvořivost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Odbourává negativní emoce jako je strachzlost a pocity viny. Stejně jako ametyst nebo citrín hrání před nočními můrami a podporuje klidný spánek. Využívá se k dětem, kterým pomáhá při strachu z tmy. Je symbolem tzv. „Velké Matky“, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělým pomocníkem v mateřství, neboť upevňuje vztahy a důvěru. V průběhu těhotenství se dokonce doporučuje přikládat na břicho.

 

  • Barvy růženínu: jak již název napovídá, u růženínu se pohybujeme v barevné škále od světle růžové až po červenorůžovou.

Růžová barva lásky a něhy v naší nabídce:

                                 

      růžová (11) b            1-002-0499a               6-002-0028a

Prostěradlo Froté PERFECT – Růžová             Bavlněné povlečení české výroby - Piastrella               Dekorační polštářek 45x45 - Růžový

 

Smaragd

Obrázek8

Smaragd je kamenem inspirace, nekonečné trpělivosti a naděje. Smaragd slouží jako magnet na lásku, peníze a štěstí. V partnerství pomáhá nastolit rovnováhu, věrnost a  je-li  to potřeba i zklidňit city. Podporuje přátelství a jeho zelená barva nás spojuje s přírodou. Považuje se i za kámen regenerace a pomáhá tak při překonávání smutku, neštěstí či vzteku. Zvyšuje tvořivost, soustředěnost a sebevědomí.

 

 

  • Barvy smaragdu: smaragdy se v přírodě nacházejí v různých odstínech zelené barvy.

Zelená nabídka u nás na e-shopu:

Zelený tyrkys (18) b             1-002-0487c - kopie             6-002-0029a

Prostěradlo Jersey MAKO - Zelený tyrkys         Bavlněné povlečení české výroby - Sáva       Dekorační polštářek 45 x 45 - Zelený tyrkys

Tyrkys

Obrázek9

Tyrkys je kamenem ochrany, moudrosti a harmonie. Tyrkys Vám pomůže mírnit proměnlivé nálady a navodit Vám ten správný, vnitřní klid. Zbavuje nervozitystresu a přináší rovnováhu. Je skvělým pomocníkem při stavech vyčerpání a depresivnívh stavech. Je silným ochranným a očistným kamenem. Pomáhá také objevovat krásu v nás i v ostatních. Přisuzují se mu schopnosti odrážet elektromagnetický smog. Zvyšuje také kreativitu. Stejně jako například akvamarín zlepšuje komunikaci a argumentaci.

  • Barvy tyrkysu: barvou tohoto kamenu je, jak lze vyčíst již z názvu, tyrkysově modrá a modrozelená.

Prohlédněte si i naši tyrkysovou nabídku:

                 

Modrý tyrkys (22) b                1-002-0496a             6-002-0009a

Prostěradlo Froté PERFECT - Modrý tyrkys         Bavlněné povlečení české výroby - Diamanty             Dekorační polštářek 45 x 45 - Tyrkysový

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení